Müşteri Ol
Hakkımızda
 Sanal Kart  Sanal Kart

Sanal Kart

Sanal Kart ile internet alışverişlerinde kartınız güvende.

Sanal Kart Nedir?

VKart ve VKart Business’a bağlı olarak oluşturabileceğiniz ve fiziki olarak basımı gerçekleştirilmeyen sanal bir karttır.

Sanal kart, internet ve mail order yoluyla gerçekleştireceğiniz harcamalarınızı daha güvenli bir şekilde yapmanızı sağlar. Böylece fiziki kartınızı kullanmayarak çalınma ve kötü niyetli kullanımların önüne geçilmiş olur. Sanal kart limitini belirledikten sonra yapacağınız alışveriş tutarı belirlediğiniz sanal kart limitinden düşecektir.

İnternet Şube veya Mobil Şube’den sanal kartınızı kapatabilir veya kapatmak yerine limitinizi minimum tutara revize ederek, kullanımını engelleyebilirsiniz. Daha sonra limitinizi ihtiyacınıza göre güncelleyerek alışverişinize devam edebilirsiniz. Sanal kart harcamalarınız hesap kesim tarihinde asıl kartınızın hesap özetine eklenir. İnternet Şube veya Mobil Şube’de sanal kartınızla yaptığınız dönem içi harcamaları, provizyonda bekleyen işlemlerinizi, bağlı olduğu asıl kart bilgisi, limit ve kullanılabilir limit bilgisi, hesap kesim tarihi, ekstre, güvenlik kodu ve son kullanma tarihi gibi birçok bilgiyi bir arada görebilirsiniz.

Özellikler

Kartınızı Kendiniz Oluşturun

Sanal kartınızı İnternet Şubemiz veya Mobil Şubemiz üzerinden oluşturabilirsiniz. İlk seferde sanal kart limitiniz 1 TL olarak belirlenecektir.

Limit Belirleme

Sanal kartınızın limitini alışveriş öncesinde dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Belirlediğiniz tutar asıl kartın limitinden oluşturduğunuz sanal karta aktarılacaktır.

Limit Güncelleme

Limit güncelleme işlemlerini İnternet Şubemiz veya Mobil Şubemiz üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Kullanım

Sanal kartınızı internet, telefon veya e-Posta yoluyla yapacağınız alışverişleriniz için yurt içi ve yurt dışı olmak üzere tek tıkla açabilir veya kapatabilirsiniz.

Yılda 10 Kart

Yıllık 10 adete kadar sanal kart oluşturabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Vakıf Katılımlı olun, ayrıcalıklar dünyasına katılın!

Mobil Şubeyi indirip görüntülü görüşmeyle müşterimiz olun; havale, EFT ve FAST işlemlerinize para ödemekten kurtulun.

iPhone Android iPhone iPhone