Müşteri Ol
Hakkımızda
VKart VKart

VKart

Masraflarınıza masraf eklemeyen kart. Vakıf Katılım Mobil Şubemiz üzerinden 7/24 müşterimiz olurken kart başvurunuzu sağlayabilirsiniz. Müşterimiz değilseniz masrafsız dünyamıza anında katılmak için hemen başvurun!

VKart İçeriği Nedir?

Kredi kartının tüm avantajlarını ücretsiz sunan VKart ile alışverişleriniz kolay ve güvenli olsun. Vakıf Katılım kredi kartı VKart ile alışveriş ve ödemelerinizi gerçekleştirebilir; ATM, Mobil Şube ve İnternet Şubelerimizden tüm kredi kartı işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. VKart temassız kart özelliğiyle temassız kart okuyucusu olan tüm noktalarda 1500 TL ve altındaki ödemelerinizi şifre girmeden hızla gerçekleştirebilirsiniz.

Masrafsız dünyamıza anında katılmak için tıklayınız!

Özellikler

Aidat Yok

VKart'ta kart aidatı ve kesinti yok.

Temassız İşlem

VKart ile işlemlerinizi kolayca temassız gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Alışveriş

Kartınızı internet alışverişine açın, 3D Secure ile güvenli harcamanın tadını çıkarın.

Banka Kartı

ATM'de banka kartı ile yapabileceğiniz tüm işlemleri VKart ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Renk Seçeneği

VKart'ınızı dilerseniz lacivert, dilerseniz beyaz renkte tercih edebilirsiniz.

VKart ürünümüzden yıllık kart aidatı alınmamaktadır.

Hesap kesim tarihleri her ayın 7’si ya da 24’ü olarak iki dönem halinde belirlenebilir. Hesap kesim tarihi hafta sonu ya da resmi tatil günlerine denk geliyorsa bir önceki iş günü, son ödeme tarihi hafta sonu ya da resmi tatil günlerine denk geliyorsa bir sonraki ilk iş günü dikkate alınır.

Kredi kartınızla internet alışverişlerinizi yapabilmeniz için Müşteri İletişim Merkezimizden, Mobil Şubemizden veya İnternet Şubemizden kartınızı e-Ticaret işlemlerine açtırmanız ve işlem limitini belirtmeniz yeterlidir

Kredi kartlarımız yurt dışında da kullanılabilir.

Kredi kartı almak için Şubelerimizi ziyaret ederek, başvuru yapmanız gerekmektedir.

Başvuru sonucunuzu size en yakın Şubemizden veya 0850 202 1 202 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı başvurusunun onaylanmasından sonra kart basımı şubelerimizden anında gerçekleştirilmektedir. Kartınızı adresinize talep etmeniz durumunda ise 10-15 gün içerisinde teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Kredi kartınızın gönderim durumuyla ilgili Şubelerimizden ya da 0850 202 1 202 / 444 44 77 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kredi kartı şifrenizi 0850 202 1 202 / 444 44 77 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak almanız gerekmektedir.

Kredi kartı ödemelerinizi Şubelerimizden ve dijital kanallarımızdan ya da 0850 202 1 202 / 444 44 77 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartınızın son ödeme tarihi geçtiği takdirde borç miktarı hesaptan otomatik olarak çekilir.

Kredi kartınızın son ödeme tarihi geçtiği takdirde TCMB'nin belirlediği şartlara uygun olacak şekilde geciken borç tutarına gecikme cezası uygulanır.

Dönem içi kredi kartı harcamalarınızı Mobil ve İnternet Şubelerimizden görüntüleyebilir, ayrıca 0850 202 1 202 / 444 44 77 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi 7/24 arayarak, detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca hesap kesim tarihinde tarafınıza iletilen ekstrede harcamalarınızı detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Tüm Ürünler

Vakıf Katılımlı olun, ayrıcalıklar dünyasına katılın!

Mobil Şubeyi indirip görüntülü görüşmeyle müşterimiz olun; havale, EFT ve FAST işlemlerinize para ödemekten kurtulun.

iPhone Android iPhone iPhone