Müşteri Ol
Hakkımızda
İş Birliklerimiz İş Birliklerimiz

İş Birliklerimiz

KOBİ'lerimizin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek bankacılık çözümleri ile sizin için çalışıyoruz.

İş Birliklerimiz Hakkında

Organize Sanayiler

Vakıf Katılım olarak imalattan ihracata, tarımdan hayvancılığa, teknolojiden savunmaya, mobilyadan otomotive 40 farklı sektörde faaliyet gösteren ve her yıl ürettiği değerler ile milli ekonomimize büyük katkı sağlayan Organize Sanayi Bölgelerimizle sizin için ortak çalışmalara imza atıyoruz.

Organize Sanayi Bölgesi üyelerinin yatırım yapma, modern teknoloji kullanımı, yurt içi ve yurt dışı piyasadaki rekabet gücünün ve üretim verimliliğinin artırılması için ihtiyaç duyacağa finansmana erişebilme kolaylığını uygun kar oranları ile destekliyoruz.

Organize Sanayi Bölgeleri birlik üyelerini, size özel fırsatlardan yararlanmanız için Vakıf Katılım Şubelerine bekliyoruz!

Ticaret ve Sanayi Odaları / Esnaf ve Sanatkarlar Odası

Vakıf Katılım olarak Ticaret ve Sanayi Odaları ile başlatmış olduğumuz anlaşmalar dahilinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor, ülkemizin milli değerleri ile büyümesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Ticaret ve Sanayi Odaları ile Esnaf ve Sanatkarlar Oda üyesi KOBİ’lerimize sunduğumuz avantajlı kar oranlarıyla ‘’İşinize Vakıf’ız KOBİ’lerin Yanındayız’’ diyoruz!

İşyeri - taşıt finansmanı ihtiyacı olan, makine/ekipman/hammadde yatırımında bulunacak oda üyesi KOBİ’lerimizin yatırım finansmanlarını uygun vadede ve avantajlı kar oranlarıyla destekliyoruz.

Oda üyelerini, size özel fırsatlardan yararlanmanız için Vakıf Katılım Şubelerine bekliyoruz.

İlginizi çekebileceğinizi düşündüğümüz diğer ürün ve hizmetlerimiz;

  • Yatırım Ürünlerimiz
  • Nakit Yönetimi
  • Kredi Kartlarımız
  • POS ve yazarkasa POS Hizmetleri
  • Sigorta Hizmetlerimiz
  • GFT ile yeni nesil dijital ödeme kolaylığı

Kalkınma Ajansları

Vakıf Katılım olarak referans kurum olma yolculuğunda ülke ekonomimize katkı sağlayacak projelere imza atmaya devam ediyoruz. Kalkınma Ajanslarına özel geliştirdiğimiz iş modeli olan “Kâr Payı Destekli Faizsiz Finansman Modeli” ile 4İ (İstihdam, İmalat, İhracat, İnovasyon) alanlarında faaliyet gösteren KOBİ’lerimizin finansmana erişimini kolaylaştırıyoruz. Vakıf Katılım ile bölgemizde bulunan Kalkınma Ajansı arasında imzalanan iş birliği protokolü sonrasında kullanılan finansmanların anaparası müşterilerimiz, kâr payı ise ilgili Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmektedir. Bu anlamda ülkemizin üretim kapasitesini artırarak dışa bağlılığını azaltacak, katma değerli ürünler ile uluslararası rekabette güç kazandıracak yatırım projelerine destek vermeye devam edeceğiz.

Vakıf Katılımlı olun, ayrıcalıklar dünyasına katılın!

Mobil Şubeyi indirip görüntülü görüşmeyle müşterimiz olun; havale, EFT ve FAST işlemlerinize para ödemekten kurtulun.

iPhone Android iPhone iPhone