Müşteri Ol
Hakkımızda
Türkiye Diyanet Vakfı Kira Ödemeleri Türkiye Diyanet Vakfı Kira Ödemeleri

Türkiye Diyanet Vakfı Kira Ödemeleri

Türkiye Diyanet Vakfı kira ödemelerinizi Vakıf Katılım aracılığıyla gerçekleştirin, size özel fırsatlardan yararlanarak kârlı çıkın.

İçeriği Nedir?

Türkiye Diyanet Vakfı kira ödemelerinizi Şubelerimiz, İnternet Şubemiz ve Mobil Şubemizden yapabilir, hesabınızdan düzenli ödeme talimatı verebilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Vakıf Katılım İnternet Şube ve Mobil Şube aracılığı ile Havale / EFT ve birçok bankacılık işlemini ücretsiz olarak yapabilir, hesap hareketlerinizi kontrol edebilir ve anlaşmalı kurumların fatura ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca PTT merkez ve şubelerinden ParaPosta hizmetimiz aracılığı ile Vakıf Katılım hesaplarına ücretsiz para transferi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıflar Genel Müdürlüğü Kiracılarına Özel Fırsatlar

  • Anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında %5 indirim
  • Özel finansman oranları
  • Özel sigorta teklifleri
  • Masrafsız bankacılık hizmetleri
  • Yatırım hesapları alım/satım işlemlerinde %50 komisyon indirimi

Özel fırsatlardan yararlanmak için ödemelerinizi Vakıf Katılım aracılığıyla gerçekleştiriyor olmanız ve VKart kredi kartı sahibi olmanız gerekmektedir.

Size özel finansman oranları, Kasko, Trafik Sigortası, Konut Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifleri, yatırım hesapları alım/satım işlemlerinde %50 komisyon indirimi için en yakın Şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Türkiye’deki Shell ve Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli %5 akaryakıt indiriminden faydalanmak için Kişisel Bilgi Formunu doldurarak başvuru yapmanız gerekmektedir.

Talebiniz üzere gerekli tanımlamaların ardından indirimden faydalanabileceğiniz anahtarlık belirteceğiniz adrese kargo ile gönderilecektir. Anahtarlığınız ulaştıktan sonra sistemi kullanabilmeniz için sunum üzerinden VKart kredi kartınıza provizyon işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Tüm sorularınız için ilgili adrese mail gönderebilirsiniz.

Tüm Ürünler

Vakıf Katılımlı olun, ayrıcalıklar dünyasına katılın!

Mobil Şubeyi indirip görüntülü görüşmeyle müşterimiz olun; havale, EFT ve FAST işlemlerinize para ödemekten kurtulun.

iPhone Android iPhone iPhone