Müşteri Ol
Hakkımızda
Türk Kızılay Derneği Kira Ödemeleri Türk Kızılay Derneği Kira Ödemeleri

Türk Kızılay Derneği Kira Ödemeleri

Kiralarınızı Vakıf Katılım aracılığıyla ödeyin, size özel fırsatlardan yararlanarak karlı çıkın.

İçeriği Nedir?

Vakıf kültürüyle faizsiz finans ilkelerini bir araya getiren Vakıf Katılım, çalışmalarını tüm topluma faydalı olma ilkesi çerçevesinde yürütmeye devam ediyor. Bu kapsamda ihtiyaç sahipleri ve korunmasızlara yönelik yardım sağlamak, toplumda yardımlaşmayı geliştirmek, güvenli kan teminini gerçekleştirmek ve zarar görebilirliği azaltmak misyonu olan Türkiye Kızılay Derneği uhdesinde yer alan gayrimenkullerin kira ödemelerine aracılık ediyoruz.

Türk Kızılay Vakfı kira ödemelerinizi Şubelerimiz, İnternet Şubemiz ve Mobil Şubemiz ve ATM’lerimizden yapabilir, hesabınızdan düzenli ödeme talimatı verebilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Vakıf Katılım İnternet Şube ve Mobil Şube aracılığıyla Havale/EFT/FAST ve birçok finans işleminizi ücretsiz olarak yapabilir, hesap hareketlerinizi kontrol edebilir ve anlaşmalı kurumların fatura ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıf Katılım VKart debit/kredi kartınızla işlem gerçekleştirebilmek için 0850 202 1 202 veya 444 44 77 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak, sesli yanıt sistemiyle kolayca şifre alabilir, tüm kamu bankalarına ait ortak ATM’lerden ücretsiz olarak para yatırma, para çekme, bakiye sorgulama, kredi kartı borç sorgulama ve kredi kartı borç ödeme işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Vakıf Katılımlı olun, ayrıcalıklar dünyasına katılın!

Mobil Şubeyi indirip görüntülü görüşmeyle müşterimiz olun; havale, EFT ve FAST işlemlerinize para ödemekten kurtulun.

iPhone Android iPhone iPhone