Müşteri Ol
Hakkımızda
Bireysel Findeks Paketleri Bireysel Findeks Paketleri

Bireysel Findeks Paketleri

Vakıf Katılım kredi kartınızla da satın alabileceğiniz Findeks Paketleri Vakıf Katılım’da.

İçeriği Nedir?

Findeks Premium Paket

Findeks Premium Paketiyle Findeks Kredi Notunuzu düzenli takip edebilir, notunuzu yükseltmek için size özel tavsiyeler alabilirsiniz. Üstelik, finansal hayatınız ve dijital güvenliğiniz için düzenli bildirimler alabilirsiniz.

Notlu Risk Raporu: Findeks Kredi Notunuzun ve tüm bankalardaki kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesaplarınızın detaylarını görebildiğiniz rapordur. Kendiniz dışında, Diğer Kişi Risk Raporu’nu da diğer kişinin onayı dâhilinde görebilirsiniz.

Uyarı: Findeks Kredi Notu ve bankalardaki kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesaplarının toplam borç ve limiti belirlediğiniz tutarın üstüne çıkar veya altına inerse, adınıza kredi kartı başvurusu yapılırsa anında haberdar olabilirsiniz.

Not Danışmanım: Findeks Kredi Notunuzu yükseltmek istiyorsanız; danışmanlarımızdan randevu alarak size özel tavsiyelerden yararlanabilirsiniz.

Takipçi: Kimlik, kredi kartı ve iletişim bilgileriniz internet ve 'dark web'de bulunduğunda size anında haber verir. Böylece, bilgilerinizi korumak için harekete geçebilirsiniz. Findeks Kredi Notu kişilerin ödeme alışkanlıkları, borç durumları, yeni kredili ürünler ve kredi kullanım yoğunluklarına göre hesaplanan nottur.

Findeks Kredi Notu, 1’den 1900’e doğru ilerledikçe risk seviyesi azalır.

Findeks Kredi Notu Nasıl Hesaplanır?

Findeks Kredi Notu, aşağıdaki etkenlerle hesaplanır:

 • %35 Kredili ürün ödeme alışkanlıkları,
 • %35 Mevcut hesap ve borç durumu,
 • %11 Yeni kredili ürün açılışları,
 • %10 Kredi kullanım yoğunluğu,
 • %9 Diğer.

Kendi Kredi Notunuza Bakmak için: Premium paketimizi satın alarak 12 ay boyunca aylık olarak Findeks Kredi Notunuzu takip edebilirsiniz.

Findeks Risk Raporu

Bankalardaki kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesaplarını toplu olarak görebileceğiniz, bankalardaki toplam borç ve limit bilgilerini öğrenebileceğiniz, ödeme alışkanlıklarını takip edebileceğiniz rapordur.

Bu Ürünle Neleri Öğrenirsiniz?

Findeks Risk Raporu’nda aşağıdaki bilgileri toplu olarak bulabilirsiniz:

 • Findeks Kredi Notu,
 • Kredi Notu’nun değişimi,
 • Kredi Notu’nun Türkiye ortalamasıyla karşılaştırması,
 • Kaç adet kredili ürüne sahip olunduğu ve ürün çeşitleri,
 • Tüm bankalardaki kredi ürünlerinin toplam limit ve borç bilgileri,
 • Kredili ürünlerinin açık/kapalı olduğu bilgisi,
 • Kredili ürünlerindeki geçmiş ödeme performansı,
 • Risk Raporu’nda rapor sahibinin son 18 aya ait ödeme performansı görüntülenmektedir.

Diğer Kişi Risk Raporu

Findeks Risk Raporu, kişi ve işletmelerin bankalardaki kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesaplarını toplu olarak görebileceğiniz, bankalardaki toplam borç ve limit bilgilerini öğrenebileceğiniz, ödeme alışkanlıklarını takip edebileceğiniz rapordur. Findeks Risk Raporu’nu alarak, ticari faaliyetlerinizi gerçekleştirirken, alım-satım yaptığınız kişilerin, müşterilerinizin kredili ürünlerini ödeme performansları, kredili ürün yoğunlukları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diğer Kişi Risk Raporu Onay Süreci

Diğer Kişi Rapor Talebi için Findeks İnternet ya da Mobil Şubemizden giriş yaptıktan sonra Diğer Kişi Rapor Talebi kısmına VKN/TCKN yazılır. Raporu talep edilen kişiden SMS yoluyla onay istenir. Raporu talep edilen kişi SMS’in içeriğinde yer alan linke tıklayarak onay verir. Onay verilmesi halinde diğer kişi ve kurumlar hakkında alabileceğiniz finansal performans raporları sayesinde artık ticari kararlarınızı daha güvenli verebilirsiniz.

Vakıf Katılımlı olun, ayrıcalıklar dünyasına katılın!

Mobil Şubeyi indirip görüntülü görüşmeyle müşterimiz olun; havale, EFT ve FAST işlemlerinize para ödemekten kurtulun.

iPhone Android iPhone iPhone