Müşteri Ol
Hakkımızda
Diyanet Ödemeleri Diyanet Ödemeleri

Diyanet Ödemeleri

Hac ve umre ibadeti amacıyla yapacağınız ziyaretlerin ödemelerini Vakıf Katılım Şubelerine gelerek ya da İnternet Şubemiz aracılığıyla kolayca yapabilirsiniz.

İçeriği Nedir?

Umre Ödemeleri

Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonları ile umre ibadeti amacıyla yapacağınız ziyaretlerin ödemelerini Şubelerimize gelerek ya da İnternet Şubemiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Hac Ödemeleri

Hac ibadeti için kesin kayıt işlemini yapan hacı adaylarımız ödemelerini Vakıf Katılım Şubelerine gelerek ya da İnternet Şubemiz aracılığıyla kolayca yapabilirler.

Kudüs kutsal topraklara yapılacak ziyaretler için müşterilerimiz ödemelerini USD döviz cinsi ile Vakıf Katılım şubelerine gelerek ya da İnternet Şubesi aracılığı ile kolayca yapabilirler.

SAR (Suudi Arabistan Riyali) cinsinden yatırılan bedeller aynı şekilde iade alınabilir.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından organize edilen turların iptali durumunda yatırılan tutarlar iade edilebilmektedir.

Özel tur şirketlerinin POS ile taksitli ödeme seçenekleri bulunabilmektedir. Sistemde Diyanet İşleri Başkanlığının belirlediği tutarlar otomatik yansıdığından, taksit için de ilgili kurumun bir tanımlama yapması gerekmektedir.

Tüm Ürünler

Vakıf Katılımlı olun, ayrıcalıklar dünyasına katılın!

Mobil Şubeyi indirip görüntülü görüşmeyle müşterimiz olun; havale, EFT ve FAST işlemlerinize para ödemekten kurtulun.

iPhone Android iPhone iPhone