Müşteri Ol
Hakkımızda
MobildePOS MobildePOS

MobildePOS

NFC uyumlu cep telefonlarını POS’a dönüştüren Vakıf Katılım MobildePOS’da artık harcama limiti yok. Vakıf Katılım MobildePOS kullanın alışverişte çağı yakalayın.

Mobilde POS Nedir?

Vakıf Katılım MobildePOS; üye iş yeri olan müşterilerimizin akıllı cep telefonlarını POS’a dönüştürerek, hızlı ve güvenilir şekilde ödeme almalarına imkân sağlayan bir tahsilat uygulamasıdır.

Özellikler

Kolay Ödeme

Temassız tüm işlemleri destekleme

Anlık Takip

Personel tahsilatlarının anlık olarak takip edilebilmesi

Uluslararası Güvenilirlik

Uluslararası güvenlik sertifikasyonu

Sınırsız Tahsilat

Limite bağlı olmadan tahsilat yapılabilmesi

Kullanıcı Dostu

Gün sonu işlemlerinin otomatik olarak gerçekleşmesi

Hızlı Tahsilat

Uygulamayı indirdikten sonra tahsilat işlemlerinin anında başlayabilmesi

NFC Özelliği

NFC özellikli cep telefonlarında uygulama olarak kullanılabilmesi

Şifreleme

Personel PIN’lerinin belirlenip değiştirilebilmesi

Bilgilendirme

Alışveriş sonrası harcama slibinin e-Posta veya SMS yoluyla iletilmesi

Farklı Ödeme Alternatifi

Visa, Mastercard ve Troy logolu çipli kartlarla tahsilat yapılabilmesi

Düşük Maliyet

Kurulum, bakım ve onarım gibi saha operasyonlarının bulunmaması

Yenilikçi

Üye iş yeri ve kart kullanıcısına yeni bir ödeme deneyimi sunması

Ticari faaliyetleri sonucu tahsilat işlemlerini POS cihazı ile gerçekleştiren tüm işletmeler Vakıf Katılım MobildePOS ürününü kullanabilir.

  • Vakıf Katılım MobildePOS’u kullanmak isteyen üye iş yeri yetkilisi veya yetkilileri Şubemizi ziyaret ederek, sözleşme imzalanır ve kullanıcı tanımları (yetkili ve kullanıcı) yapılır.
  • Üye iş yeri yetkilisinin cep telefon numarasına ve e-Posta adreslerine yönlendirilen kullanıcı adı, terminal numarası ve geçici şifre gönderimi yapılır.
  • Uygulama marketinden Vakıf Katılım MobildePOS ve Vakıf Katılım MobildePOS PIN uygulamaları indirilir. Vakıf Katılım MobildePOS kullanıcıları, üye iş yeri yetkilisine gelen bilgiler doğrultusunda kullanıcı aktivasyonlarını gerçekleştirir.
  • Bu üç aşama hızlı ve kolay bir şekilde tamamlandıktan sonra üye iş yerimiz, akıllı cep telefonlarını artık POS olarak kullanmaya başlayabilir.
  • Üye iş yerimiz, Vakıf Katılım MobildePOS ile 'satış', 'iade', 'iptal' ve 'rapor' işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirebilir.
  • Vakıf Katılım MobildePOS ile yapılan tahsilatlar sonucu alışverişi yapan kişinin e-Posta veya cep telefonu numarasına 'slip' gönderilir.

Vakıf Katılım MobildePOS 500 TL’ye kadar tahsilat yapabilirken; Vakıf Katılım MobildePOS uygulaması ile entegre çalışan Vakıf Katılım MobildePOS PIN uygulaması da marketten indirilerek 500 TL üzeri harcamaların da tahsilatının yapılması sağlanır.

Yakın alan iletişimi (NFC) özelliği olan android akıllı cep telefonlarını temassız POS cihazına dönüştüren “Vakıf Katılım MobildePOS”, cep telefonlarına çok kolay bir şekilde indirilen uygulaması ile temassız debit kart ve kredi kartlarından işlem limiti ölçüsünde ödeme alınabilmesini sağlar. Böylece POS cihazı maliyetinden kurtulan iş yerleri yetkilendirdikleri kullanıcılarla yapılan harcamaların güvenli bir şekilde tahsilatını anında yapabilme imkânına kavuşur.

Vakıf Katılımlı olun, ayrıcalıklar dünyasına katılın!

Mobil Şubeyi indirip görüntülü görüşmeyle müşterimiz olun; havale, EFT ve FAST işlemlerinize para ödemekten kurtulun.

iPhone Android iPhone iPhone