Müşteri Ol
Hakkımızda
Eximbank Teminat Mektubu Eximbank Teminat Mektubu

Eximbank Teminat Mektubu

Eximbank teminat mektubu desteği Vakıf Katılım'la hizmetinizde.

İçeriği Nedir?

Türkiye’de yerleşik ihracatçı, imalatçı vasfına haiz ihracatçı, ihracat bağlantılı mal üreten imalatçı firmalar ile döviz kazandırıcı hizmet geliri bulunan firmalarımızın Eximbank tarafından ihracatının geliştirilmesi ve artırılması maksadıyla nakit kullandıracağı finansmana yönelik firmalarımızın doğrudan (Türk Eximbank) tarafından ihracata yönelik temin edecekleri nakit finansmanların güvencesini oluşturmak üzere Vakıf Katılım Bankası AŞ aracılığıyla teminat mektubu taleplerinizi Bankamızdan değerlendirmek üzere başvuruda bulunabilirsiniz.

Eximbank tarafından sağlanan bu finansman programlarından faydalanabilmek için Türk Eximbank’a hitaben düzenlenecek katılım bankacılığı ilke ve prensiplerine uygun teminat mektubu taleplerinizi Vakıf Katılım’dan değerlendirilmek üzere karşılayabilirsiniz.

Eximbank’ın sağlayacağı finansman desteği için ihtiyacınız olan teminat mektubunu Vakıf Katılım’dan temin edebilirsiniz. Böylece ihracata yönelik ticaret hacminizi genişletebilir ve firmanızın kârlılığını artırabilirsiniz.

Eximbank’tan düşük maliyet ile ihracatınızın artırılması kapsamında finansman edinebilirsiniz.

Müşterimizin gayrinakdi Eximbank teminat mektubu limiti Bankamızda olması gerekmektedir.

Vakıf Katılımlı olun, ayrıcalıklar dünyasına katılın!

Mobil Şubeyi indirip görüntülü görüşmeyle müşterimiz olun; havale, EFT ve FAST işlemlerinize para ödemekten kurtulun.

iPhone Android iPhone iPhone