Kurumumuzca, normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için vatandaşlarımızın finansman ihtiyaçlarını uygun şartlarda sağlayabilmesi amacıyla Vakıf Katılım'dan dört yeni finansman paketi hayata geçiriliyor.

Müşterilerimize sıfır veya ikinci el konut satın alımlarının finansmanına yönelik olarak Konut Finansmanı ürünü sunmaktayız.

Sıfır veya ikinci el konutlar için, azami 500 Bin TL’ye kadar (500 Bin TL dahil ) azami 12 ay ödemesiz dönemli azami 180 ay vade ile konut finansmanı imkanı sunulacaktır. İstanbul, Ankara ve İzmir’de azami finansman tutarı sınırı 750 Bin TL’dir (750 Bin TL dahil).

Bu kapsamda sıfır konutlar için azami 12 ay ödemesiz dönemli, 15 yıla kadar vade ve aylık %0,64 finansman oranı ile finansman imkanı sunulacaktır.*

*100.000 TL tutarlı, 180 ay vade, aylık %0,64 finansman oranı, %0,50 tahsis ücreti ile kullandırılan sıfır konut finansmanının yıllık maliyet oranı % 8,1873'dür.

İkinci el konutlar için azami 12 ay ödemesiz dönemli, 15 yıl vade ve aylık %0,74 finansman oranı ile finansman imkanı sunulacaktır.*

*100.000 TL tutarlı, 180 ay vade, aylık %0,74 finansman oranı, %0,50 tahsis ücreti ile kullandırılan ikinci el konut finansmanının yıllık maliyet oranı % 9,4926'dır.

Söz konusu krediden her bir müşterimiz yalnızca bir kez faydalanabilecektir.

Detaylı bilgi için şubelerimize başvurabilirsiniz.

Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Yerli Üretime Özel Taşıt Finansmanı – Katkı Paylı

Yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan sıfır km binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilerimize firmalar ile yapılan anlaşmalar bazında değişmek üzere aylık %0,49 - %0,69 finansman oranı ile taşıt finansmanı imkanı sunulacaktır.*

*50.000 TL tutarlı, 36 ay vade, aylık %0,69 finansman oranı, %0,50 tahsis ücreti ile kullandırılan taşıt finansmanının yıllık maliyet oranı % 10,7983'tür.

İkinci El Taşıt Finansmanı

İkinci el binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilerimize %0,82 finansman oranı ile taşıt finansmanı imkanı sunulacaktır. Azami 6 Ay Ödemesiz toplam azami 60 Ay Vadeli 2. El Binek Otomobil ve Ticari Taşıt Finansmanları'nda azami limit 150 Bin TL olacaktır.*

*50.000 TL tutarlı, 36 ay vade, aylık %0,82 finansman oranı, %0,50 tahsis ücreti ile kullandırılan taşıt finansmanının yıllık maliyet oranı % 12,8768'dir.

Finansman tutarı kasko değeri üzerinden özkaynak/yabancı kaynak üzerinden hesaplanacak olup, 7 yaşa kadar olan taşıtlar finansmana konu olabilecektir.

1.el ve 2.el tüm Taşıt Finansmanlarında asgari özkaynak ve azami vade yasal sınırlamaları uygulanmaktadır.

Detaylı bilgi için Şubelerimize başvurabilirsiniz.

Söz konusu krediden her bir müşterimiz yalnızca bir kez faydalanabilecektir.

Banka gerekli görülmesi halinde finansman koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Firma Katkı Paylı Tüketici Finansmanı

 Bireysel müşterilerimizin sosyal ihtiyaçlarının finansmanının uygun şartlarda sağlanmasının yanı sıra yerli üretim yapan mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet sektörlerini desteklemek amacıyla;

Yerli üretim yapan firmalar ile anlaşmalar yapılacak ve asgari 3.000 TL, azami 30.000 TL finansman tutarı ile 6 ay ödemesiz azami 60 ay vade, aylık %0,55 finansman oranı ile finansman imkanı sunulacaktır.

Faturalı Tüketici Finansmanı

Bireysel müşterilerimizin, anlaşmalı firmalar dışındaki yerli üretim yapan firmalardan satın alacağı mobilya, kahverengi küçük ev aletleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri ev tekstil, çeyiz ve bisiklet ihtiyaçlarının uygun şartlarda sağlanması amacıyla; asgari 3.000 TL, azami 30.000 TL finansman tutarı fatura karşılığı 6 ay ödemesiz azami 60 ay vade ile aylık %0,82 finansman oranı ile finansman imkânı sunulacaktır.*

*10.000 TL tutarlı, 60 ay vade, aylık %0,82 finansman oranı, %0,50 tahsis ücreti ile kullandırılan faturalı tüketici finansmanının yıllık maliyet oranı % 12,7266'dir.

Sosyal Hayatı Destek Finansman Paketi kapsamında kullandırılan tüm finansmanlar satıcı adına bankalarımızda açılacak hesaba ödenecektir.

Cep Telefonu, Bilgisayar ve Tablet alımları krediye konu edilemeyecektir.

Detaylı bilgi için şubelerimize başvurabilirsiniz.

Banka gerekli görülmesi halinde finansman koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Tatil yapmak isteyen ve ilgili banka aracılığı ile maaş alan emekli ve çalışan müşterilerin tatil ve seyahat giderlerinin finansman ihtiyacının uygun şartlarda sağlanmasının yanı sıra, turizm sektörünü desteklemek amacıyla;

Bankamızla anlaşma yapacak seyahat acentelerine tatil paketi satın almak için başvuran müşterilerimize 10.000 TL’ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun şartlarda finansman imkanı sunulacaktır. Söz konusu finansmanın 1. ve 2. taksitleri ilgili firma ve banka tarafından ödenecek; müşterilerimizin taksit ödemesi 9 ay sonra başlayacaktır.

Anlaşma yapılan firmalar Bankamızın web sitesinde yayımlanacaktır.

Detaylı bilgi için şubelerimize başvurabilirsiniz.

Banka gerekli görülmesi halinde finansman koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.