Müşteri Ol
Hakkımızda
Tehlikeli Hastalıklar Sigortası Tehlikeli Hastalıklar Sigortası

Tehlikeli Hastalıklar Sigortası

Vakıf Katılım Tehlikeli Hastalıklar Sigortasıyla değişen çevre şartlarında yaygınlaşan kalp krizi, inme, kanser gibi birçok kritik hastalığa karşı güvence sağlayın.

Tehlikeli Hastalıklar Sigortası Nedir?

18-60 yaş aralığındaki katılımcılara düzenlenebilen; vefat, tehlikeli hastalıklar (kanser, kalp krizi, inme) ve ek fayda paketi teminatlarını içeren bir hayat sigortası türüdür.

İçeriği Nedir?

Ek Fayda Paket Kapsamı;

  • Diş sağlığı,
  • İndirimli mini ve ultra check-up,
  • Psikolojik destek,
  • Medikal asistans,
  • Medikal ikinci görüş,
  • Akaryakıt indirimi,
  • Halı ve koltuk yıkama,

Ek fayda paket kapsamı için 0850 202 20 20 Türkiye Hayat Emeklilik çağrı merkezinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vefat teminatı için muafiyet süresi bulunmamaktadır. Tehlikeli hastalık teminatı için, sigorta başlangıcında 90 günlük muafiyet süresi uygulanır.

Tehlikeli Hastalıklar Sigortasında yer alan, vefat teminatı ve tehlikeli hastalıklar teminatlarından herhangi bir tazminat ödenmesi durumunda poliçe sona ermektedir. Bu durumda her iki teminattan da tazminat ödeme durumu söz konusu değildir.

Belirtilen hastalıklardan (kanser, kalp krizi, inme) birinin gerçekleşmesi durumunda tehlikeli hastalık tazminatı ödenir. Teminat kapsamında olan birden fazla rahatsızlığın ortaya çıkması halinde sadece bir kez ve ilk rahatsızlık için ödeme yapılır. Tehlikeli Hastalıklar Sigortası, sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını içermemektedir. Bu sigorta kapsamında sağlık giderleriniz oluştukça değil, tek seferde toplu olarak yapılacak ödemeden faydalanılır.

Tüm Ürünler

Vakıf Katılımlı olun, ayrıcalıklar dünyasına katılın!

Mobil Şubeyi indirip görüntülü görüşmeyle müşterimiz olun; havale, EFT ve FAST işlemlerinize para ödemekten kurtulun.

iPhone Android iPhone iPhone