Müşteri Ol
Hakkımızda
İSMMMO Üyesi Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere Özel SMMMPOS İSMMMO Üyesi Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere Özel SMMMPOS

İSMMMO Üyesi Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere Özel SMMMPOS

Kampanya Geçerlilik Tarihi
08 Mayıs 2024 - 31 Aralık 2024

Kampanya Detayları

Vakıf Katılım ve Ödeal arasında yapılan iş birliği ile İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İSMMMO) üyesi ve Kurumumuz müşterisi olan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM)’ler Ödeal firmasından yapacakları POS başvurusunda Vakıf Katılım hesaplarına ait IBAN bilgilerini belirtmeleri durumunda kampanya kapsamındaki avantajlardan faydalanabilecek.

  • SMMMPOS başvurularınızı linke tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Mevcut müşterilerimiz için SMMMPOS başvuru web sayfasında İSMMMO&Vakıf Katılım Kampanyası seçilerek başvuru yapılmalıdır. SMMM, firma tarafından arandığında başvuru sürecinde Vakıf Katılım hesaplarına ait IBAN bilgilerinin paylaşılması gerekmektedir.
  • Yeni müşterilerimizin ise öncelikle Vakıf Katılım’dan hesap açmaları gerekmektedir. Hesap açılışı sonrasında SMMMPOS başvuru web sayfasında İSMMMO&Vakıf Katılım Kampanyasını seçerek başvuru yapmalıdır. SMMM firma tarafından arandığında başvuru sürecinde Vakıf Katılım’daki IBAN bilgilerinin paylaşılması gerekmektedir.

Kampanya Şartları

  • SMMM’ler, SMMMPOS başvurusu sırasında Vakıf Katılım’a ait bir hesabını (IBAN) bildirmesi durumunda fiziki POS aylık hizmet bedeli ödemeyecek.
  • Kampanya kapsamında İSMMMO üyesi SMMM’lere Ödeal’ın güncel komisyon oranları üzerinden %40 indirim uygulanacaktır. Güncel indirimli komisyon oranları; SMMM Sade POS için %2.39, SMMM CeptePOS için % 2.69 olarak belirlenmiştir.
  • Vakıf Katılım tarafından karşılanan fiziki POS aylık hizmet bedeli için POS işlem tutarlarının düzenli olarak SMMM’nin Vakıf Katılım’daki belirtilen hesaplarına gelmesi gerekmektedir. 60 gün boyunca POS cirosunun Vakıf Katılım’daki belirtilen hesaba gelmemesi durumunda ilgili SMMM için POS aidatı kampanyası iptal edilecektir.
  • SMMM Sade POS alan SMMM’ye, SMMM CeptePOS uygulaması ücretsiz olarak verilecektir.
  • SMMMPOS kampanya detaylarına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • Vakıf Katılım kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.
Tüm Kampanyalar