Müşteri Ol
Hakkımızda
Sanal POS Sanal POS

Sanal POS

Vakıf Katılım Sanal POS uygulaması ile müşterileriniz güvenli bir şekilde internet üzerinden alışverişlerini gerçekleştirebilir.

Sanal POS Nedir?

Sanal POS, internet üzerinden ürün ve hizmet satışı yapan firmaların kredi kartı, banka kartı, ön ödemeli kart veya sanal kartlarla yapılacak tahsilat gerçekleştirebilmelerini sağlayan bir POS yazılımıdır. Entegrasyon üzerinde kullanılan kart bilgileri güvenli bir yöntemle özel olarak şifrelenir.

Özellikler

Geniş Müşteri Kitlesi

Ürün ve hizmetlerinizin satışında daha çok müşteriye ulaşabilir ve satış hacminizi artırabilirsiniz.

Uluslararası Güvenilirlik

İşlemler uluslararası güvenlik standartlarına uygun gerçekleştirilir.

  • Vakıf Katılım Sanal POS uygulamasının firmanız tarafından belirlenen bir sunucuya yüklenmesi için işlem yapılır.
  • İnternet üzerinden alışveriş işlemlerini gerçekleştiren müşterilerinizin girdiği kart bilgileri güvenli bir şekilde özel olarak şifrelenerek Bankamıza ulaşır ve provizyon işlemleri gerçekleştirilir.
  • Provizyon süreci tamamlanan işlemlerin tutarı müşterinizin kart limitinden düşülerek alışveriş tutarı firmanızın Bankamızdaki hesabına aktarılır.

  • Ürün ve hizmetlerinizin satışını internet ortamına taşıdığınızdan dolayı müşterilerinize lokasyondan bağımsız 7 gün 24 saat satış hizmeti verebilir; müşterilerinizin ürün ve hizmetlerinize dilediği noktadan kolayca ulaşmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz
  • 3D Secure ve BKM GO güvenlik standartları ile müşterileriniz işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirir. 
  • Sanal POS üzerinden yapılan alışverişler fiziki mağazalarınızdan yapılan alışverişlere göre çok daha hızlı gerçekleştirilir; yapılan işlemleri yakından takip eder ve müşteri odaklı farklı satış aksiyonları alabilirsiniz.

Vakıf Katılımlı olun, ayrıcalıklar dünyasına katılın!

Mobil Şubeyi indirip görüntülü görüşmeyle müşterimiz olun; havale, EFT ve FAST işlemlerinize para ödemekten kurtulun.

iPhone Android iPhone iPhone