Müşteri Ol
Hakkımızda
Dış Ticaret Paketleri Dış Ticaret Paketleri

Dış Ticaret Paketleri

Dış ticaret işlemlerinde maliyetleri azaltan, işleri kolaylaştıran paketler Vakıf Katılım' da. Avantajlı dış ticaret paketleriyle işinizi dünyaya açın.

Dış Ticaret Paketleri Nedir?

Dış Ticaret Paketleri tek bir ücret altında geçerlilik süresi boyunca ilgili paket için belirlenmiş adetteki işlemlerin ücretsiz veya indirimli yapılmasına olanak sağlayan Vakıf Katılım bankacılık hizmetidir.

Dış Ticaret Paketleri İçeriği Nelerdir?

Vakıf Katılım Dış Ticaret Paketi ile;

İhtiyaçlarınız doğrultusunda işlem ve adet yoğunluğunuza göre Pro, Mega, Maxi ve Mini Dış Ticaret hizmet paketlerinden ihtiyaçlarınıza en uygun olanı tercih ederek satın alabilecek ve içeriğindeki bütün avantajlardan paket süresi içerisinde faydalanabileceksiniz. Seçtiğiniz Dış Ticaret Paketi ile tüm işlemlerinizi 1 yıl boyunca tek bir ücretle ve tek bir bankadan yaparak zaman kazanacak, iş hayatınızı kolaylaştıracaksınız. Yoğun dış ticaret işlemlerinizde işlem başına ücret ödemek yerine yıl içinde bir kez paket ücreti ödeyerek tekrar tekrar işlem ücreti ödemeden maliyetlerinizi düşürebileceksiniz. Dış ticaret paketlerinde kalan işlem adetlerinizi takip edebilecek ve işletmenize operasyonel kolaylık sağlayabileceksiniz.

Güncel Paketlerimiz

İhracat İşlemleri:

 • 20 Adet Vesaik İnceleme Ücreti (İhracat Akreditif Vesaik İşlem İstisnası, veya Diğer Vesaik İşlemleri İstisnası)
 • 50 Adet İşlem Ücreti (İhracat Alış Kayıt [DAB&İBKB] İşlemleri İstisnası)
 • 50 Adet Tahsil Ücreti (İhracat Vesaik Mukabili Kayıt Tahsil İstisnası)
 • 20 Adet İhbar Ücreti (Gelen Garanti Mektubu İhbar İstisnası veya İhracat Akreditif Kayıt İstisnası)

İthalat İşlemleri:

100 Adet İşlem Ücreti (İthalat Vesaik Mukabili Kayıt/ İade İstisnası veya İthalat Peşin/Akreditif/Mal Mukabili/Kabul Kredili/Vesaik Mukabili Transfer İstisnası)

Transferler:

200 Adet Uluslararası Fon Transferi ve Mesajlaşma Ücreti (Gelen Transfer [İşlem/Değişiklik/İptal] Komisyon İstisnası veya Giden Transfer [İşlem/Değişiklik/İptal] Komisyon İstisnası)

İhracat İşlemleri:

 • 10 Adet Vesaik İnceleme Ücreti (İhracat Akreditif Vesaik İşlem İstisnası veya Diğer Vesaik İşlemleri İstisnası)
 • 15 Adet İşlem Ücreti (İhracat Alış Kayıt [DAB&İBKB] İşlemleri İstisnası)
 • 15 Adet Tahsil Ücreti (İhracat Vesaik Mukabili Kayıt Tahsil İstisnası)
 • 5 Adet İhbar Ücreti (Gelen Garanti Mektubu İhbar İstisnası veya İhracat Akreditif Kayıt İstisnası)

İthalat İşlemleri:

 • 30 Adet İşlem Ücreti (İthalat Vesaik Mukabili Kayıt/ İade İstisnası veya İthalat Peşin/Akreditif/Mal Mukabili/Kabul Kredili/Vesaik Mukabili Transfer İstisnası)

Transferler:

 • 50 Adet Uluslararası Fon Transferi ve Mesajlaşma Ücreti (Gelen Transfer [İşlem/Değişiklik/İptal] Komisyon İstisnası veya Giden Transfer [İşlem/Değişiklik/İptal] Komisyon İstisnası)

İhracat İşlemleri:

 • 5 Adet İşlem Ücreti (İhracat Alış Kayıt [DAB&İBKB] İşlemleri İstisnası)
 • 5 Adet Tahsil Ücreti (İhracat Vesaik Mukabili Kayıt Tahsil İstisnası)

İthalat İşlemleri:

 • 20 Adet İşlem Ücreti (İthalat Vesaik Mukabili Kayıt/ İade İstisnası veya İthalat Peşin/Akreditif/Mal Mukabili/Kabul Kredili/Vesaik Mukabili Transfer İstisnası)

Transferler:

 • 30 Adet Uluslararası Fon Transferi ve Mesajlaşma Ücreti (Gelen Transfer [İşlem/Değişiklik/İptal] Komisyon İstisnası veya Giden Transfer [İşlem/Değişiklik/İptal] Komisyon İstisnası)

İthalat İşlemleri:

 • 10 Adet İşlem Ücreti (İthalat Vesaik Mukabili Kayıt/ İade İstisnası veya İthalat Peşin/Akreditif/Mal Mukabili/Kabul Kredili/Vesaik Mukabili Transfer İstisnası)

Transferler:

 • 15 Adet Uluslararası Fon Transferi ve Mesajlaşma Ücreti (Gelen Transfer [İşlem/Değişiklik/İptal] Komisyon İstisnası veya Giden Transfer [İşlem/Değişiklik/İptal] Komisyon İstisnası)

Güncel paket fiyatlarını Şubelerimizden öğrenebilirsiniz.

Vakıf Katılımlı olun, ayrıcalıklar dünyasına katılın!

Mobil Şubeyi indirip görüntülü görüşmeyle müşterimiz olun; havale, EFT ve FAST işlemlerinize para ödemekten kurtulun.

iPhone Android iPhone iPhone