Müşteri Ol
Hakkımızda

Kendim İçin

Mobil Şube ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Mobil Şube aktivasyonunuz varsa İnternet Şube'ye girişiniz sırasında müşteri numarası/TCKN ve şifre bilgilerinizi girdikten sonra ya da para transferi işlemlerini onaylamak için Mobil Şube'de yer alan 'Mobil Onay' menüsünden onay vererek SMS doğrulama işlemine gerek kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cep telefonu numaranızı Şubelerimizden güncelleyebilirsiniz.

İnternet Şube giriş sayfamızda yer alan 'SIM Bloke Kaldır' menüsünden, Müşteri İletişim Merkezimizden ya da Şubelerimizden SIM blokenizi kaldırabilirsiniz.

İlk defa şifre almak isteyen bireysel müşterilerimiz Bankamıza ait aktif bir kart ile İnternet Şube ve Mobil Şube giriş sayfasında yer alan Şifre Al/Şifremi Unuttum adımı ya da Müşteri İletişim Merkezimizden dijital bankacılık şifrelerini oluşturabilmektedir. İlk defa şifre alacak kurumsal müşterilerimiz ve Bankamıza ait aktif bir kartı olmayan müşterilerimiz sadece şubeden şifre talebinde bulunabilir.

Bankamıza ait aktif bir kartınız ile İnternet Şube ve Mobil Şube giriş sayfasında yer alan Şifre Al/Şifremi Unuttum adımı ya da Müşteri İletişim Merkezimizden dijital bankacılık şifrenizi yenileyebilirsiniz. Bankamıza ait aktif bir kartınız yoksa Şubelerimizden şifre yenileme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşlem limitlerinizi şubelerimizden yükseltebilirsiniz.

Uygulama marketlerinden indirdiğiniz Vakıf Katılım Mobil Şube'ye müşteri numarası/TCKN, şifreniz ve cep telefonunuza gönderilen SMS doğrulama kodu ile aktivasyon yaparak giriş sağlayabilirsiniz. Uygulama marketlerinden indirmiş olduğunuz uygulamanın Vakıf Katılım tarafından imzalanmış olmasına dikkat ediniz.