Müşteri Ol
Hakkımızda

Kendim İçin

Görüntülü Görüşmeyle Vakıf Katılım Müşterisi Ol ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Tekrar Müşteri Ol butonuna tıklayarak müşteri olma sürecinize devam edebilirsiniz.

Kimliğinizin ve yüzünüzün net bir şekilde görüntülenebileceği aydınlık bir ortamda bulunmanız gerekmektedir.

Pasaport veya ehliyetinizi kullanarak görüntülü görüşmeyle hesap açılamamaktadır. Hesap açabilmek için yanınızda yeni T.C. kimlik kartınızın olması gerekmektedir.​

18 yaşını aşmış ve yeni T.C. kimlik kartı bulunan herkes Vakıf Katılım müşterisi olabilir.

Başvurunuzun onaylanması sonrası 3 iş günü içerisinde banka kartınız basılarak adresinize ulaşmak üzere kuryeye teslim edilecektir.

Görüntülü görüşme ile 7 gün 24 saat hesap açılışı yapabilirsiniz.

NFC özelliği fark etmeksizin tüm akıllı telefonlar ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Evet, NFC’siz bir telefon ile de dilediğiniz yerden Vakıf Katılım müşterisi olabilirsiniz.

NFC özelliği olan bir telefon ile işlem yapıyor iseniz ayarlar kısmında NFC özelliğinizin açık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca NFC özelliği olmayan bir akıllı telefon ile de Vakıf Katılım müşterisi olabilirsiniz.

NFC’li bir cihaz ile sürecinizi başarılı bir şekilde tamamlaydıysanız size SMS ile göndereceğimiz geçici şifreyle 36 saat içinde Vakıf Katılım Mobil Şube’ye giriş yaparak işlemlerinizi yapabilirsiniz. NFC’siz bir cihaz ile görüntülü görüşmeyi başarılı bir şekilde tamamladıysanız hesabınızın aktif hale getirilmesi için cep telefonunuza SMS olarak gönderilen IBAN numarasına başka bir bankadan kendi adınıza kayıtlı olan hesaptan para göndermeniz gerekmektedir. Geçici dijital bankacılık şifreniz cep telefonunuza SMS olarak gönderilecek olup Vakıf Katılım Mobil Şube’den hesabınıza erişebilirsiniz.

Uzaktan müşteri olma süreciniz sırasında seçtiğiniz şubeden veya herhangi bir Vakıf Katılım Şubesinden hizmet alabilirsiniz.