Müşteri Ol
Hakkımızda

Kendim İçin

FAST-Fonların Anlık ve Sürekli Transferi ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

İnternet Şube ve Mobil Şube kanallarımızdan FAST ile para transferi gerçekleştirilebilirsiniz.

Dijital kanallarımızdan FAST ile Para Gönder menüsünü kullanarak, 365 gün 24 saat anında para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

FAST, 365 gün 24 saat esasına göre çalışan bir para gönderim sistemi iken; EFT sadece mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. FAST ile yapılan para gönderimi alıcı hesabına anında ulaştırılırken; EFT’de paranın alıcı hesabına geçmesi için bir süre gerekmektedir. EFT’de daha yüksek tutar ile para transferi yapılırken; FAST’ta işlem başına tutar sınırı bulunmaktadır.

Vakıf Katılım İnternet Şube ve Mobil Şube’de Para Transferleri menülerinin altında özel olarak konumlandırılan FAST ile IBAN’a veya alıcının KOLAS’ına 365 gün 24 saat para transferi yapılabilmektedir.

Vakıf Katılım İnternet Şube ve Mobil Şube üzerinden Para Transferleri-FAST-FAST ile Para Gönder adımlarını takip ederek, kolayca ve anında para transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Alıcı ve göndericinin Vakıf Katılım müşterisi olduğu para transfer işlemlerinde FAST ile para gönderimi yapılmamaktadır; hesaba havale seçeneği ile transfer işlemi gerçekleştirebilirsiniz.