Müşteri Ol
Hakkımızda

Kendim İçin

Cari Hesap ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Vakıf Katılım’dan açtıracağınız hesaplardan hesap işletim ücreti alınmamaktadır.

Vakıf Katılım Şube, İnternet ve Mobil Şube kanalları üzerinden birden fazla cari hesap açabilirsiniz. Hesap numaranız aynı kalacak şekilde birden fazla ek numarası hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Tanımladığınız her hesaba dilediğiniz ismi verebilirsiniz.

Vakıf Katılım Şube, İnternet ve Mobil Şube kanalları üzerinden izin verdiğiniz istediğiniz ek numaraları seçerek, Tüm hesaplarınızı Vakıf Katılım ATM ve Kamu Bankaları ATM’sinden ücretsiz görüntüleyebilir veya görünmesini istemediğiniz hesaplarınıza engel koyabilirsiniz.

Mevcutta hesabınız bulunması durumunda şubeye gitmeden Vakıf Katılım İnternet ve Mobil Şube üzerinden hesap açabilirsiniz.

Havale sistemiyle tüm Vakıf Katılım hesapları arasında TL, EUR, USD ve kıymetli maden transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale işlemlerinizi Vakıf Katılım Şubelerinden 17.00’ye kadar, Vakıf Katılım ATM, İnternet ve Mobil Şube üzerinden 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. EFT sistemiyle Vakıf Katılım hesabınızdan başka bir banka hesabına para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. EFT işlemlerinizi Vakıf Katılım Şubelerinden 17.00’ye kadar, Vakıf Katılım ATM, İnternet ve Mobil Şube üzerinden 17.20’ye kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Size en yakın Vakıf Katılım şubesinden veya Görüntülü görüşme ile müşteri olarak hesap açtırabilirsiniz.

Kredi kuruluşları nezdindeki resmi kuruluşlar, kredi kuruluşları ve finansal kuruluşlara ait olanlar haricindeki tüm mevduat ve katılım fonları, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından sigorta ettirilir.

Resmi kuruluşlar, kredi kuruluşları ve finansal kuruluşlara ait olanlar haricindeki cari ve katılma hesaplarının toplam bakiyesinin 650.000 TL’ye kadar olan kısmı sigorta kapsamındadır.