Müşteri Ol
Hakkımızda

İşim İçin

Özel Cari Hesaplar ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Tanımladığınız her hesaba dilediğiniz ismi verebilirsiniz.

Size en yakın Vakıf Katılım Şubesinden hesap açtırabilirsiniz.

Vakıf Katılım’dan açtıracağınız hesaplardan hesap işletim ücreti alınmamaktadır.

Vakıf Katılım Şube, İnternet Şube ve Mobil Şube kanalları üzerinden birden fazla cari hesap açabilirsiniz. Hesap numaranız aynı kalacak şekilde hesabınıza birden fazla ek numarası tanımlayabilirsiniz.

Mevcutta hesabınız bulunması durumunda şubeye gitmeden Vakıf Katılım İnternet ve Mobil Şube üzerinden hesap açabilirsiniz.

Vakıf Katılım Şube, İnternet Şube ve Mobil Şube kanalları üzerinden izin verdiğiniz istediğiniz ek numaraları seçerek, tüm hesaplarınızı kamu bankası ve PTT ATM’lerinden ücretsiz görüntüleyebilir veya görünmesini istemediğiniz hesaplarınıza engel koyabilirsiniz.

Havale sistemiyle tüm Vakıf Katılım hesapları arasında TL, EUR, USD ve kıymetli maden transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. havale işlemlerinizi Vakıf Katılım Şubelerinden 17.00’ye kadar, Vakıf Katılım ATM, İnternet Şube ve Mobil Şube üzerinden 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. EFT sistemiyle Vakıf Katılım hesabınızdan başka bir banka hesabına para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. EFT işlemlerinizi Vakıf Katılım Şubelerinden 17.00’ye kadar, Vakıf Katılım ATM, İnternet Şube ve Mobil Şube üzerinden 17.20’ye kadar gerçekleştirebilirsiniz.