Müşteri Ol
Hakkımızda

VAKIF KATILIM BANKASI'NDAN KÜTAHYA TAVŞANLIDA SATILIK DUBLEKS

Başlangıç Fiyatı

4.200.000,00 TL

Kalan Süre:

739060gün 22saat 36dakika

İlan Bilgileri
Gayrimenkul TürüDaire
İl Kütahya
İlçe TAVŞANLI
MahalleMOYMUL
Ada2467
Pafta
Hisse
m2 (Brüt)
265 m2
Oda Sayısı 5
Bina Yaşı 0
Bulunduğu Kat 3
Bina Kat Sayısı 3
Gayrimenkul TürüDaire
İl Kütahya
İlçe TAVŞANLI
MahalleMOYMUL
Pafta
Ada2467
Hisse
m2 (Brüt)
265m2
Oda Sayısı 5
Bina Yaşı 0
Bulunduğu Kat 3
Bina Kat Sayısı 3

KÜTAHYA İLİ TAVŞANLI İLÇESİ MOYMUL MAHALLESİ 2467 ADA 13 PARSEL DAİRE 16

UAVT:3085633034

Gayrimenkulün Tanımı, Binadaki Konumu

Değerlemeye konu taşınmaz, ana yapının 3.(son) ve çatı katında, bina girişine göre sol kolda arka cephede, güneybatı-güneydoğu yönlerinde konumludur. 16 Bağımsız bölüm nolu dubleks mesken tapudaki onaylı projesine göre brüt: ~265,00 m2 +85 m2 teras kullanım alanına sahiptir. Meskenin giriş katı, 2 oda, salon,(oda + mutfak), antre, kiler, lav-wc, duş ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık 150 m2, çatı katı 3 oda, sofa, 1 banyo, duş, sauna, hol hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık 115 m2 brüt kullanım alanlıdır. ayrıca 85 m2 alanlı 1 adet teras hacmi mevcuttur. İncelenen kat irtifakına esas projesi ile vaziyet planı üzerindeki konum, kat, kattaki konum ve alan olarak mimari projesine uygun olup, mimari olarak projesine uygun inşa edilmemiştir. Projesine aykırı olarak mahallen sauna hacminin giyinme odasına dönüştürüldüğü ve duş hacminde kısmi değişiklik yapıldığı tespit edilmiştir. Taşınmazın brüt alanında herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır. Yapılan değişiklikler fonksiyonel olup, aykırılık basit bir tadilat ile giderilebilir. ilgili belediyesinde aykırı imalatlar ile ilgili herhangi bir remi evraka rastlanılmamıştır. Ana giriş kapısı çelik, iç kapı doğramaları panel, pencere doğramaları PVC ısı camlıdır. Salon, Odalar, mutfak, hol,antre zeminler lamine parke kaplama, duvarlar saten boya, tavanlar asma tavan sistemdir. Banyo, duş, lav wc bölümünün zemin ile duvarları seramik kaplamadır. Banyo içerisinde klozet, ayaklı lavabo ve duşakabin bulunmaktadır. Mutfak dolapları lake, tezgahı granit kaplamadır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtma sistemi doğalgaz yakıtlı yerden ısıtmalı kombi sistemi ile sağlanmaktadır. Kullanılan malzeme ve işçilikler çok iyi-lüks kalitedir.

ANA GAYRİMENKULÜN TANIMI

Ana yapı 1.569,29 m2 imar parseli üzerinde, BAK yapı tarzında, bitişik nizamda, IIIB yapı sınıfında, Bodrum + Zemin + 3 Normal Kat + Çatı Katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Tavşanlı Tapu Sicil Müdürlüğü`nden temin edilen 22.07.2016 tarihli mimari projesi ektedir. Onaylı projesine göre değerleme konusu taşınmazın bulunduğu 24 dış kapı nolu bina; bodrum katında otopark, sığınak, 19 nolu dubleks iş yerine ait eklenti ve ana bina giriş holü; zemin katında 19 nolu dubleks iş yeri, 1. ve 2. normal katlarda 6 şar mesken ve 3. katında 13, 14 nolu meskenler ile 15, 16, 17, 18 nolu dubleks meskenler olmak toplamda (18 mesken + 1 iş yeri)19 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Ana binanın cephesi dış cephe boyalıdır. Taşınmazın yer aldığı bina girişi, mahallinde ve projesinde kuzey cepheden ve bodrum kattan sağlanmaktadır. Binanın giriş kapısı çelik doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mermer kaplama, korkulukları alüminyum doğramadır. Bina asansörlü olup, Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.

Gayrimenkulün Konumu ve Çevresel Özellikleri

Değerleme konusu taşınmaz, Kütahya İli, Tavşanlı İlçesi, Moymul Mahallesi, Ahmet Yesevi Caddesi, (mahal: TEPE PARK Apartmanı). Bina no:24 adresinde yer alan 3.kat 16 bağımsız bölüm nolu dubleks meskendir. Ulaşım ilçe merkezinden Tunçbilek istikametinde D(230) karayolu üzerinden ilerlerken, Kükürtlü Cami kavşağına gelindiğinde sağa Kükürtlü Caddesine ve devamında sola Ufuk Caddesine dönülerek sağlanmaktadır. Taşınmaz Atatürk Anadolu Lisesi Binasının yaklaşık 260 m kuzeybatısında, Mehmet Tarhan İOK binasının 145 m güneyinde, Ufuk caddesi ve Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde köşe parselde konumlu 24 nolu binanın 3.(son) ve çatı katında yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölge konut alanı olarak teşekkül etmiştir. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Yapılaşma ana arter üzerinde ağırlıklı olarak 4 er katlı ve orta yoğunlukludur. Genellikle konut tarzı yapılaşmanın olduğu bir bölge olup, ana arter üzerinde konut altı ticaret fonksiyonlu apartmanlar bulunmaktadır. Yakın çevresinde Kükürtlü cami ve İlçe Emniyet Müdürlüğü taşınmaza referans verilebilir noktalardır. Moymul Mahallesi, taşınmazın konumlandığı mevki merkeze yakın tabir edilen bir konumdadır. Taşınmaz, trafik ve ticaretin orta seviyede hissedildiği bir mevkide ilçe merkezine yaklaşık 1,25 km uzaklıkta yer almaktadır. Ana artere çıkış ile ulaşım son derece rahat olup toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmaktadır. Bölgenin her türlü teknik altyapısı bitirilmiş kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

İRTİBAT:gayrimenkulsatis@vakifkatilim.com.tr

TEKLİFLER PERŞEMBE GÜNÜNDEN BİR SONRAKİ HAFTA ÇARŞAMBA GÜNENE KADAR TOPLANARAK TEKLİF TARİHİNİZDEN BİR SONRAKİ PERŞEMBE GÜNÜ KARARA BAĞLANIP KABUL GÖRMÜŞ TEKLİFLER TEKLİF SAHİPLERİNE BİLDİRİLİR.

NOT:500.000 TL ÜSTÜ GAYRİMENKULLERE VERİLEN TEKLİFLERİN DEĞERLENDİRİLEBİLMESİ İÇİN GAYRİMENKULUN İLAN FİYATI ÜZERİNDEN %5 TEMİNAT YATIRILMASI GEREKMEKTEDİR.