Yüzyıllardır adil sosyal yaşamın önemli bir parçası olan Vakıf Kültürü ile faizsiz finans ilkelerini bir araya getiren Vakıf Katılım, üstlendiği önemli misyonla çalışmalarını tüm topluma faydalı olma ilkesi çerçevesinde yürütmeye devam ediyor. Bu kapsamda Vakıf Kültürünün yeni nesil mirasçısı olarak, ecdat yadigârı gayrimenkulleri koruyup bu günlere taşıyan Vakıflar Genel Müdürlüğünün kira ödemelerine aracılık ediyoruz.

Vakıflar Genel Müdürlüğü kira ödemelerinizi Şubelerimiz, İnternet Şubemiz ve Mobil Şubemizden yapabilir, hesabınızdan düzenli ödeme talimatı verebilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Vakıflar Genel Müdürlüğü Kiracılarına Özel Fırsatlar*

  • Anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında %5 indirim
  • Özel finansman oranları
  • Özel sigorta teklifleri
  • Masrafsız bankacılık hizmetleri
  • Yatırım hesapları alım/satım işlemlerinde %50 komisyon indirimi

*Özel fırsatlardan yararlanmak için ödemelerinizi Vakıf Katılım aracılığıyla gerçekleştiriyor olmanız ve VKart kredi kartı sahibi olmanız gerekmektedir.

Size özel finansman oranları, Kasko, Trafik Sigortası, Konut Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifleri, yatırım hesapları alım/satım işlemlerinde %50 komisyon indirimi için en yakın Şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Özel fırsatlardan yararlanabilmek için Vakıf Katılım aracılığı ile ilk kira ödemenizi yapmış olmanız yeterlidir.

Tüm Türkiye’deki Shell ve Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli %5 akaryakıt indiriminden faydalanmak için Kişisel Bilgi Formunu doldurarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Talebiniz üzere gerekli tanımlamaların ardından indirimden faydalanabileceğiniz anahtarlık belirteceğiniz adrese kargo ile gönderilecektir. Anahtarlığınız ulaştıktan sonra sistemi kullanabilmeniz için sunum üzerinden VKart kredi kartınıza provizyon işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Tüm sorularınızı için kampanya.vakifkatilim@anadoluakaryakit.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Özel fırsatlardan yararlanabilmek için Vakıf Katılım aracılığı ile ilk kira ödemenizi yapmış olmanız yeterlidir.