KOBİ ve Ticari’ye Özel Dijital e-Dönüşüm Vakıf Katılım’ da

Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital dönüşüm çözüm ortağı eLogo ile KOBİ ve Ticari Vakıf Katılım Müşterileri dijital dönüşüm sürecini en avantajlı şekilde gerçekleştiriyor.

eLogo’nun sunmuş olduğu e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter ve e-İrsaliye ürünleri ile sizi dijital dönüşüme bağlıyoruz.

Hızlı, güvenli ve çevre dostu dijital dönüşüme başlamak için formu doldurmanız yeterlidir.

e-Fatura

Tüm ERP ve yazılımlarla entegre olabilen eLogo e-Fatura uygulaması ile faturalarınızı dijital ortamda oluşturabilir, saklayabilir ve dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Ticari firma olarak sadece Anonim, Limited, Gerçek ve Şahıs şirketi statüsünde bulunan mükellefler e-Fatura uygulamasından yararlanabilmektedir.509 No’lu VUK tebliği ile e-Fatura mükellefliği için yıllık ciro baremi 5 Milyon TL’ye indirildi. 2018 veya 2019 yıllık cirosu 5 Milyon TL üzerinde olan işletmeler 1 Temmuz 2020’ye kadar e-Fatura’ya geçmek zorundadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

e-Arşiv Fatura

İş süreçlerini hızlandırarak kolaylaştırmak, maliyetlerini düşürmek ve rekabette bir adım öne geçmek isteyen tüm firmalar e-Logo e-Arşiv Fatura ürününü kullanabilir.

e-Arşiv Fatura ile faturalarınızı ve raporlarınızı kolayca oluşturarak saklayabilirsiniz.e-Fatura mükellefi olan bütün işletmelerin 1 Ocak 2020’den itibaren e-Arşiv Fatura’ya da geçmesi gerekmektedir.Detaylı bilgi için tıklayınız.

e-Defter

Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir belgelerinizi dijital ortamda oluşturun, Gelir İdaresi Başkanlığına kolayca ve hızlı bir şekilde gönderin ve eLogo güvencesi ile saklayarak dilediğiniz zaman görüntüleyin.

Bilanço esasına göre defter tutan, gerçek ve tüzel kişiler e-Defter uygulamasından yararlanabilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

e-İrsaliye

Sevk irsaliyelerinizi dijital ortamda oluşturup, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden görüntüleyin. Böylece kâğıt, baskı ve arşivleme gibi birçok maliyetten tasarruf sağlayın ve iş süreçlerinizi hızlandırın.

2019 yıllık cirosu 25 Milyon TL üzeri olan veya Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından tanımlanmış sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin 1 Temmuz 2020’de e-İrsaliye geçmesi gereklidir.