BKM Express ile alışverişin kolayı Vakıf Katılım’ da

Vakıf Katılım kartlarınızı BKM Express’ e ekleyin, internet alışverişlerinizi kolay ve güvenli hale getirin.

BKM (Bankalar arası Kart Merkezi) Express nedir?

E-ticaret ve kasada ödeme yaparken kart bilgilerinizi iş yerleri ile paylaşmadan alışverişlerinizi hızlı, kolay, güvenli ve herhangi bir ek ücret ödemeden yapabilmenizi sağlayan bir ödeme sistemidir.

Vakıf Katılım Vkart, Vkart Debit ve Vkart Business kartlarınızı bir kez tanımlayarak alışverişlerinizi BKM Express İle Öde seçeneği ile daha güvenli bir şekilde kart bilgisi ve şifre paylaşmadan kolayca yapabilir ve BKM Express kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

BKM Express’e nasıl üye olunur?

Vakıf Katılım kart ürünlerinden birini kullanıyorsanız BKM Express uygulaması veya bkmexpress.com.tr üzerinden herhangi bir ücret ödemeden hızlı ve kolay bir şekilde üye olabilirsiniz.

BKM Express’ e kartla nasıl eklenir?

BKM Express üyesi olduktan sonra,

Bkmexpress.com.tr veya BKM Express mobil uygulaması üzerinden "Kart Ekle" yardımıyla dilediğiniz kartınızı ekleyebilirsiniz.

Tanımlamanız sonrası Vakıf Katılım’ dan gönderilecek SMS’ teki şifre ile doğrulamanızı gerçekleştirebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Alışverişte BKM Express Nasıl Kullanılır?

BKM Express ile ödeme kabul eden tüm işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Ödeme anında "BKM Express Öde" seçeneğini seçerek BKM Express kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yaparak ödemenizi yapabilirsiniz. BKM Express üyesi değilseniz bu adımda e-posta adresi ve şifresini tanımlayarak üye olabilirsiniz.

Üye olmak için https://bkmexpress.com.tr/

BKM Express kampanyaları için https://bkmexpress.com.tr/kampanyalar/

Üye işyeri listesi için https://bkmexpress.com.tr/nerede-kullanilir/