e-Katılma Hesabı’nda Yüksek Kâr Paylaşım Oranı Vakıf Katılım’da!

e-Katılma Hesabı; Vakıf Katılım Müşteri İletişim Merkezi, İnternet Şube ve Mobil Şube üzerinden kolaylıkla açabileceğiniz, müşterilerimize özel kâr payı sunan bir katılma hesabıdır.

Vakıfların paylaşım kültürünü kamunun gücüyle birleştirerek, katılım bankacılığına yeni bir soluk getiren Vakıf Katılım, dijital kanallar üzerinden kolaylıklar sunmaya devam ediyor.

Siz de Vakıf Katılım Müşteri İletişim Merkezi, İnternet Şube ya da Mobil Şube üzerinden bir e-Katılma Hesabı açın, avantajlı kar paylaşım oranlarından hemen yararlanın!

e-Katılma Hesabı Açtırmak İçin Vakıf Katılım Şubelerine Gitmek Gerekir Mi?

Müşterilerimize özel kâr payı sunan e-Katılma Hesabını; Vakıf Katılım Şubelerimize gitmenize gerek kalmadan Müşteri İletişim Merkezimizden, İnternet Şubemizden ya da Mobil Şubemizden kolaylıkla açabilirsiniz.

Kampanya Şartları

1)- Kampanya; 1 Kasım-31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

2)- Kampanya; Vakıf Katılım müşterilerinin Müşteri İletişim Merkezi, İnternet Şube ve Mobil Şube üzerinden açacağı e-Katılma Hesapları için geçerli olacaktır.

3)- Bu kanallardan açılacak e-Katılma Hesabının TL para birimi cinsinden ve en az 3 ay vadeli olması gerekmektedir.

4)- Kampanya; Bireysel (Gerçek Kişi) müşterilerimizin yukarıda bahsedilen kanallardan açacağı Katılma Hesapları için geçerlidir.

5)- Bu kanallardan açılacak Katılma Hesabı için Vakıf Katılım müşterilerine özel 85/15 paylaşım havuzu verilecektir. 1 Kasım 2019 tarihi itibarıyla 3 ay vadeli TL 85/15 havuz paylaşım havuzuna dağıtılan brüt kâr payı oranı % 14,86 olarak gerçekleşmiştir.

6)- Bir müşterinin birden fazla TL Katılma Hesabı açması durumunda, her hesap açılışı için 85/15 havuz paylaşım oranı kuralı geçerli olacaktır.

7)- Kampanya döneminden önce TL katılma hesabı olan ve temditle veya vadeden önce hesap bozarak tekrar katılma hesabı açılması durumunda 85/15 havuz paylaşım oranı verilemeyecektir. Sadece yeni açılacak (müşterimizin mevcut TL katılma hesap bakiyesi artacak nitelikte) TL katılma hesapları için geçerli olacaktır.

8)- Kampanya dönemi içerisinde açılan katılma hesapları vade bitiminde standart havuzlardan devam edecektir.

9)- İnternet Şube ve Mobil Şube’den gerçekleştirilecek Havale ve EFT işlemleri ücretsiz olacaktır.

10)- Vakıf Katılım Bankası AŞ kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.